Telefon
WhatsApp
İnstagram

2021’de Hangi Güvenlik Sistemleri Kullanılacak?

2021’de Hangi Güvenlik Sistemleri Kullanılacak?

2021’de Hangi Güvenlik Sistemleri Kullanılacak?

2021’de Hangi Güvenlik Sistemleri Kullanılacak?

Hem evlerin hem de iş yerlerinin mal güvenliğini korumak ve aynı zamanda can güvenliğini sağlamak amaçlı olarak da kullanılan güvenlik sistemleri, her zaman ve her yerde olduğu gibi 2021’de de daha gelişmiş bir teknolojiyle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Örneğin; uzaktan kamera kontrol kabiliyetine sahip olan yüksek güvenlikli kamera sistemleri, evde değilken de akıllı telefonunuz üzerinden evinizde o an neler olup bittiğini takip edebilme imkanı sunuyor. Bu imkanlar sayesinde olası hırsızlıklara karşı önlem alırken evinizde bulunan evcil hayvanınızı, bakıcınızı veya çocuğunuzu da güvenle takip edebilme fırsatınız oluyor. Özellikle bu yıl ev ve iş yerleri için olmazsa olmaz 2021 güvenlik sistemleri, siz evde veya iş yerinde değilken dahi o alanda neler olduğuna dair bilgilendirme sağlıyor. 

Güvenlik Kamera Sistemleri ve Alarm Hizmeti 

Herkesin güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi sahibi olabilmesi amacıyla Kastamonu Bilişim Sistemleri, sizler için devreye giriyor. Özellikle günümüz şartlarında ev ve iş yerleri için olmazsa olmaz güvenlik tedbirlerinin başında güvenlik kameraları geliyor. Hem can hem de mal güvenliğiniz açısından her ev ve iş yerinde gerekli olan bu güvenlik kameraları ile korunaklı bir hayat sürmek artık herkes için mümkün. Ayrıca, Kastamonu Bilişim Sistemleri Alarm bünyesindeki Kastamonu Bilişim Sistemleri İzleme Merkezi sayesinde 7 gün 24 saat boyunca güvenlik kamerasına yansıyan hırsızlık veya yangın gibi durumlar anında tespit edilebiliyor; bu tespit sonrasında da en hızlı şekilde güvenlik önlemlerinin devreye girmesi sağlanıyor. Güvenlik sisteminin devreye girmesiyle birlikte polis, itfaiye ve ambulans gibi yetkili birimlere de haber gönderiliyor. Alarm İzleme Merkezi, özel alarm izleme programına sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Bu sayede herhangi bir riskli durumdan ötürü devreye giren alarm, abone kullanıcı bilgilerini görüp kullanıcı ile iletişime geçebiliyor. Kullanıcıların daha güvenli bir hayat sürebilmeleri için saniyeler içerisinde abonelere ulaşım sağlanıyor. Bu sayede güvenlik tehdidi oluşturan bir sorun varsa, kısa zamanda çözülebiliyor. Sonuç olarak güvenlik sistemleri kurulumu sayesinde her türlü tehlike kolaylıkla öngörülebilmektedir.

Ev Güvenlik Sistemleri

Evin konumuna göre değişen ev güvenlik sistemleri, güvenlik kameraları açısından birden fazla opsiyona sahiptir. Müstakil ev veya apartman fark etmeksizin her evin ihtiyacı haline gelmiş olan güvenlik sistemleri artık tüm yaşam alanları için zorunlu ihtiyaçlardan biridir. Müstakil evlerde, apartman dairelerine göre olası hırsızlık vakaları daha çok yaşandığından, müstakil evler için son derece yüksek kalite standartları vadeden kamera sistemleri gereklidir. Ev güvenlik sistemleri tavsiyeleri arasında, özellikle müstakil evler için giriş ve çıkış kapılarına takılan güvenlik kameraları öne çıkmaktadır. Özellikle müstakil evlerde bulunan balkon veya teras tarzı alanlar için güvenlik kamerası kullanımı da büyük bir önem arz etmektedir. Bu alanlar, evin güvenli olması açısından kamera bulundurulması gereken yerlerdendir. Güvenlik kameraları sadece müstakil evler için değil, kaçıncı kat olursa olsun apartman dairelerinde de oldukça önemli bir ihtiyaç halindedir. Bu güvenlik önlemleri sayesinde sadece hırsızlığı önlemekle kalmaz, evin içerisine konumlandırılan 360 derece kamera, yüksek teknolojisi ve geniş görüş açıları sayesinde evinizde  maksimum güvenliği sağlar. 360 derece kamera, uzaktan kontrolü sayesinde de mesafe fark etmeksizin erişilebilir durumdadır siz evinizde değilken bakıcınızı, çocuğunuzu ve evcil hayvanınızı takip etme imkanına da sahip olmuş olursunuz. Evinizde olmadığınız her an evinizi kontrol etmek için kameraları inceleme fırsatı da sizlere sunulmaktadır.