Telefon
WhatsApp
İnstagram

Sık Sorulan Sorular

image
Güncel Sorular

Sorularınıza aşağıdan cevap bulabilirsiniz.!

 • AHD Kamera (Analog HD Kamera) Nedir?

  AHD (Analog HD Kamera) Nedir?AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır. AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.

 • Görüntülü Diafon sistemleri Nedir?

  Görüntülü Diafon sistemleri ve Neutron IP Diafon sistemi ;IP diafon sistemleri, ses ve görüntü kodlama teknolojisini bünyesinde barındıran, bilgisayar-network teknolojisi ve görüntü  teknolojlerini birleştirerek  diafon sistemlerinde yeni bir vizyon oluşturmuştur. Dış kapı ünitesi, daire içi monitör, yönetim konsolu ve PoE network switch gibi bütün sistem ekipmanlarını IP tabanda birleştirerek kullanıcıya Akıllı Ev sistem ve E-Bina  teknolojisinin mükemmel avantajlarını sunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Güvenlik Sistemleri Nedir?

  Güvenlik sistemleri denince akla ilk gelen Neutron Güvenlik Teknolojileri A.Ş. dir.Türkiye’ de güvenlik sistemleri ürün ve teknoloji ihtiyacının büyük çoğunluğunu üstlenen Neutron , Güleryüzlü hizmet ve her ihtiyaca uygun yazılım ve ürünleriyle insanları mutlu etmeyi ilke edinmiştir. Kapalı Devre Görüntü ve Kayıt Sistemleri , çeşitli sayıda kameralar kullanılarak belirli bir bölgenin gözetlenebilmesi, elde edilen görüntülerin kayıt altına alınması ve video ekranlarında görüntülenmesine olanak sağlayan sistemlerdir.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Lenslerde Kaç mm Kaç Derece Açı Görür?

  2.1 mm 1/3 150 Derece 2.5 mm 1/3 130  Derece 2.8 mm 1/3 115  Derece 3.6 mm 1/3 96  Derece 4     mm 1/3 78  Derece 6     mm 1/3 53  Derece 8     mm 1/3 40  Derece 12   mm 1/3 23  Derece 16   mm 1/3 17  Derece 3,5-8mm Varifocal 1/3 96  Derece    - 45  Derece 6-15 mm Varifocal 1/3 54  Derece    -23  Derece 

 • Neutron kayıt cihazı kullanıyorum fakat şifresini unuttum , şifremi nasıl öğrenebilirim ?

  Neutron kayıt cihazlarında günluk master şifre sistemi vardir, 0850 333 7 666 numaramızı arayarak günlük şifrenizi temin edebilirsiniz. Bu şifre sadece aldığınız gün geçerlidir. bu şifre ile giriş yaptıktan sonra eski kullanıcıları silip yeni kullanıcılar atamanız gerekmektedir.

 • Kkayıt cihazını internetten izlemek için hangi portları açmamız gerekir?

  80 Portu, 554 Portu, 37777 Portu, 37778 Portu açılmalıdır.

 • Kayıt cihazlarını cep telefonundan nasıl izleyebilirim ?

  Apple ve Android marketlerde pogramını indirerek hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

 • Kayıt cihazı kullanıyorum.Usb disk e nasıl yedek alabilirim?

  Mouse(fare) kullanarak daha kolay yedek alabilirsiniz.Mouse den sağ tuşu tıklayın,açılan pencerenin en altında Ana Menu yazar.Ana Menüyü tıkladığınızda kullanıcı adı ve şifre girişi çıkacaktır karşınıza.Giriş yaptıktan sonra Yedek yazan Bölüme tıklıyorsunuz.Açılan ekranda takılı olan USB diski seçiyorsunuz.Açılan saat ve tarih ekranında yedek almak istediğiniz zamanı belirliyorsunuz ve EKLE butonuna tıklıyorsunuz.sıralı halde kayıtları goreceksiniz.Almak istedikleriniz seçip ekranın en altında BAŞLAT butonuna tıklıyorsunuz.

 • IP Kamera sistemlerine yeni başlayanlar için

  Analog kameralara nazaran kurulumu montajı daha rahat ve megapixel çözünürlük ile daha kaliteli daha net görüntü veren bir sistemdir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • AHD Kayıt Cihazları, Analog Kamera Destekler Mi?

  Neutron'un yeni nesil AHD kayıt cihazları AHD, ANALOG, IP, TVI, CVI teknolojilerini desteklemektedir.